Pradinis Įvykiai RECTO/VERSO
Mįslė, vardu Lietuva. I-a dalis PDF Print E-mail
Autorius: Administrator   

Krikštatėvis

Foto: Julia GoydInterviu su Paulium Senūta, reklamos agentūros "Not Perfect | Y&R" direktoriumi, pagrindiniu strateginę koncepciją "Lietuva – drąsi šalis" parengusios ekspertų grupės "varikliu". 

Ar esi patenkintas konkurso rezultatais?
Taip, iš esmės esu patenkintas. Laimėjusiojo logotipo forma pasižymi drąsumu, modernumu, įdomumu ir jis atsako į užduotį. Nors, kita vertus, vizualine prasme jis galėjo būti išspręstas ir kiek efektingiau. Šio ženklo autoriai, ko gero, buvo vieni iš nedaugelio, kurie suprato užduotį ir kurie į ją tiksliausiai atsakė. Kūrybinėje užduotyje buvo pabrėžta, kad ženklas savo natūra turi būti drąsus - tačiau ne tiek daug dizainerių į tai pažvelgė konceptualiai.

Daugiau
 
Mįslė, vardu Lietuva. II-a dalis PDF Print E-mail
Autorius: Administrator   

Tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio

Pagaliau Lietuva turi savo prekės ženklą. Po antrojo Lietuvos prekės ženklo konkurso komisija išrinko nugalėtoją, kuriuo tapo reklamos agentūros "Smart solutions" sukurtas simbolis su šūkiu. Kalbiname "Smart  solutions" direktorių Eugenijų Morkevičių.

Daugiau
 
Mįslė, vardu Lietuva. III-a dalis PDF Print E-mail
Autorius: Administrator   

Užkulisai

Foto: Redas Vilimas/BFLInterviu su Lietuvos prekės ženklo konkursą organizavusio Lietuvos Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento direktoriumi Laurynu Bučaliu.

Kokia Lietuvos prekės ženklo kūrimo priešistorė?
Pačioje projekto pradžioje (keleri metai atgal) dar neturėjome aiškaus supratimo, kaip logotipo kūrimo konkursas turėtų sietis su bendra būsimos šalies įvaizdžio formavimo koncepcija. Nors atlikti tyrimai nepatvirtino prasto mūsų šalies įvaizdžio, mes - lietuviai – nesame patenkinti savo įvaizdžiu. Daug buvo kalbama apie šią sritį, bet mažai kas padaryta, mat neturėjome pakankamai patirties ir pofesionalumo imtis tokio mastelio projekto.

Daugiau
 


Portfolio 2017

Portfolio 2016

Informacija


Apie leidinį

Portfolio pradėtas leisti 2006 m., Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos ir dizaino studijos "Mata Hari" iniciatyva.

Kontaktai

Redakcija: "Portfolio", P.d. 272, 03102 Vilnius

Spausdintinės versijos platinimas: LPK, A.Vienuolio g. 8, 01104 Vilnius