Pradinis Įvykiai
Kultūra – tai gyvenimas PDF Print E-mail
Autorius: Administrator   

Interviu su VšĮ "Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009" direktore Elona Bajoriniene.

2009 m. Vilnius oficialiai perima projekto "Europos kultūros sostinė" estafetę – tai išskirtinis projektas Lietuvos kultūriniame gyvenime. Kaip vyksta baigiamieji pasiruošimo darbai? Kaip vystėsi šis projektas?
Galime sakyti, kad mes jau išeiname į finišo tiesiąją. Visi įžanginiai renginiai jau įvyko. Šiuo metu intensyviai ruošiamės oficialiam nacionalinės programos “Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” (VEKS) renginių atidarymui.Pasirengimo procesas buvo išties sudėtingas, nes šis išskirtinio mastelio projektas buvo rengiamas ne vienerius metus, pradedant nuo pat Lietuvos politinio sprendimo 2004 m. pateikti paraišką Kultūros sostinės 2009 statusui, nes ši data sutapo su Lietuvos vardo paminėjimo 1000-čiu.

Daugiau
 
Casa de la lluvia – Lietaus namai PDF Print E-mail
Autorius: Administrator   

Lietuva, vienintelė iš Baltijos šalių, dalyvavo 2008 m. pasaulinėje EXPO 2008 paradoje Ispanijoje.

Pagrindinė parodos tema – vanduo ir darnus vystymasis.

Pagrindinė pasaulinės parodos „EXPO Zaragoza 2008“ tema – vanduo ir darnus vystymasis. Kadangi pastaruoju metu vienas didžiausių visos žmonijos rūpesčių yra vandens išteklių naudojimas išlaikant ekologinę pusiausvyrą, šiai problemai reikia kuo platesnio tarptautinės bendruomenės dėmesio. Visos valstybės turi prisidėti kuriant ir taikant naujas racionalaus vandens išteklių naudojimo strategijas. Skatinti šį procesą – vienas svarbiausių keturiasdešimt penktosios pasaulinės parodos tikslų. 

Daugiau
 


Portfolio 2017

Portfolio 2016

Informacija


Apie leidinį

Portfolio pradėtas leisti 2006 m., Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Lietuvos grafinio dizaino asociacijos ir dizaino studijos "Mata Hari" iniciatyva.

Kontaktai

Redakcija: "Portfolio", P.d. 272, 03102 Vilnius

Spausdintinės versijos platinimas: LPK, A.Vienuolio g. 8, 01104 Vilnius